ФОРУМ

   
 
 

   Коли дитина перекладає брязкальце з руки в руку, коли вона,_ сопучи, будує першу в своєму житті башту з кубиків або_ зосереджено відкриває і закриває коробочку, це у жодному_ випадку не безглузді дії і не забава, це напружена робота – дитина_ пізнає і освоює світ. Спостерігаючи за нею, ви можете відмітити,_ що гра малюка міняється, він опановує все нові дії, прагне_ вирішувати все більш і більш важкі задачі.
     Навіть дуже маленькі діти люблять грати з дорослими.
   
    

 

      У перебігу сторіч з покоління в покоління переходять ігри-забавки. 
   
Проте, все частіше стали зустрічатися батьки, які навіть не уявляють _собі, як грати з немовлям. Адже ігри не тільки приносять дітям радість, _піднімають емоційний тонус, розвивають активність, але й допомагають _встановити теплі, близькі відносини з домашніми.
     На наших заняттях  ви навчитеся допомагати малюкові управляти руками, _сполучати рухи однієї іграшки з рухами іншої, розвивати не тільки _моторику рук, але довільну діяльність дитини.

 
 

    Завдяки розвитку ручної моторики і наочно-маніпулятивної діяльності у немовляти формується і новий тип спілкування з дорослими – ситуативно-діловий, іншими словами: малюк бажає не тільки обмінюватися з вами позитивними емоціями, як це було раніше, але і спілкуватися на «практичні», або «ділові» теми. Завдяки таким заняттям малюк вчиться використовувати нові способи спілкування, орієнтуватися на оцінку дорослого – все це готує його до опановування специфічними предметними діями та мовленням, що необхідне для переходу до наступного вікового етапу.
      Всі дії дитини емоційно забарвлені. Якщо йому вдається зробити те, що він хотів, малюк радіє, сміється, лепече. Коли гра приносить задоволення і радість малюкові, як правило, задоволені і дорослі, адже для дитини те, що вам весело грати з ним, так само означає не мало – адже він докладав багато зусиль для того, що б і вам було цікаво грати – сміявся, скрикував, стрибав.

 
 
 

       Успіх гри з вашими малюками додає вам упевненості в собі як у батьках, адже вони прагнули показати, як їм подобається те, що ви робите.

Наші педагоги ознайомлять Вас з великим розмаїттям розвиваючих ігор, які супроводжуються спеціально підібраною дитячою музикою.