ФОРУМ

   

   Вагітність пов'язана з серйозними фізіологічними і емоційними змінами. І як би зайнята не була жінка, дуже важливо, щоб майбутня мама все-таки знайшла час поклопотатися про себе і своє тіло.

   Під час вагітності деякі жінки страждають від неприємних симптомів, які можна полегшити за допомогою ефірних олій, які в більшості своїй безпечні для використання.

     Масаж з використанням ефірних олій допоможе Вам розслабитися, оскільки під час   розвитку вагітності надмірна вага в матки тисне на зв'язки в ділянці попереку і хребта.  А в останні 3 місяці підтримуючі суглоби і зв'язки під впливом гормональних змін  послаблюються і приходять в готовність до пологів, при цьому біль у спині, особливо  в нижній частині, стає проблемою. Зміни в посадці також можуть викликати невеликий  біль у пахвинній ділянці.
 

 

   Тому, регулярний щотижневий аромотерапевтичний масаж допоможе Вам_ позбутися напруги, неприємних відчуттів і подарує легкість і гарний настрій, що_ безумовно відіб'ється на Вашому самопочутті під час переймів і пологів.